Hlavní informace

Informace

Vítejte na e-shopu zaměřeném na cizojazyčnou literaturu a především na učebnice angličtiny pro všechny věkové kategorie.

V případě jakýchkoliv technických problémů pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Pro dotazy týkající se konkrétní objednávky nás kontaktujte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O bookmall.cz

E-shop Bookmall.cz je provozován společností Bohemian Ventures, spol. s r. o. Proces registrace a nákupu se proto řídí Obchodními podmínkami této společnosti.

Jak nakupovat

Podrobný postup, jak u nás nakupovat naleznete v sekci O nákupu

Způsoby doručení zboží k Vám si můžete prostudovat v sekci Doprava.

O možnostech úhrady nákupu na Bookmall.cz více v sekci Způsob platby.

V případě vašeho zájmu odstoupit od kupní smlouvy, prosíme vyplňte formulář Odstoupení od kupní smlouvy, vytiskněte jej a spolu se zbožím zašlete na naši adresu Bohemian Ventures, spol. s r.o., U Rybníka 1161, 271 01 Nové Strašecí nejpozději do 14ti dnů od převzetí zboží.

Věrnostní program

Registrovaní učitelé získávají spolu s každým nákupem i prémiové body, kterými potom mohou platit při dalších nákupech. Více o věrnostním programu se dozvíte v sekci Věrnostní program. V této sekci naleznete i informace jak nakupovat za prémiové body.

Komponenty zdarma

V případě objednávek tzv. speciálních sad vzniká nárok na komponenty zdarma. V této sekci naleznete více informací a seznam komponent zdarma.

Další informace

Další informace

Doporučujeme

20728_9781408238929

Our Discovery Island 5 Active Teach

(Interactive Whiteboard Software)
3205 Kč
Dostupnost2-3 týdny
7481_9780136085188

Engaging Writing 1

Essential Skills for Academic Writing
Mary Fitzpatrick
731 Kč
Běžná cena860 Kč
Dostupnost2-3 týdny